Firmamız 16 yıldır dijital baskı sektöründe hizmet vermektedir.

İlk hedefimiz kaliteli ürünler üretip müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve sizlerin bu alandaki işlerini kolaylaştırmaktır. Firmamız FOLYO, VİNİL,CANVAS, ONE WAY WİSİON, MESH VİNİL, ROLL UP, BİLBOARD, BİNA GİYDİRME, kısacası açık havadaki ve iç mekanlardaki tüm baskılı ürünlerinizi 1. Sınıf kalite ile üretip hizmetinize sunmaktadır.

Misyonumuz sonsuz müşteri memnuniyeti olmak ile birlikte, kaliteden şaşmadan siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamaktır.

Vizyonumuz sadece Türkiye de değil tüm dünya ülkelerinde ROTA BAYRAK DİJİTAL BASKI markasını, kalitesini yaymak ve hafızalara kaliteli hizmeti yerleştirmektir.

Gerek ürün yelpazesi, gerek malzeme kalitesi gerekse geniş stoklarımızla, güler yüzlü kadromuz, kaliteli hizmet anlayışımız, zamanında teslimat geniş hizmet ağı ve teknolojik çözümler ile size her zaman sağlıklı hizmet sunmak şirketimizin birinci vazifesidir. Geçmişten gelen başarılarımızın temelinde bu anlayışımız vardır.

Biz ROTA DİJİTAL BASKI ailesi olarak geleceğe yürüdüğümüz bu yolda da bu anlayışımızın bizi büyük hedeflere ulaştıracağına yürekten inanıyoruz. Dostluğumuzun başlamasını ümit ederek sizlere de iş yaşamınızda başarılar dileriz.

SAYGILARIMIZLA

ROTA BAYRAK DİJİTAL BASKI MERKEZİ

DURMUŞ EROĞLU